baner-klienci1 baner-klienci2 baner-klienci3 baner-klienci11 baner-klienci5 baner-klienci6 baner-klienci7 baner-klienci9 baner-klienci8 baner-klienci10


NASI KLIENCI

Cieszymy się zaufaniem bardzo wielu zadowolonych klientów. Z naszego doradztwa skorzystało już ponad 400 podmiotów z całej Polski. Przygotowaliśmy dla nich m.in. wnioski o dotacje unijne i fundusze europejskie, biznes plany, studia wykonalności, raporty OOŚ i dokumentacje środowiskowe czy audyty energetyczne.
W zakresie samego doradztwa unijnego wartość pozyskanego przez naszą firmę dofinansowania, tylko dla przedsiębiorców, to łącznie ponad 750 mln złotych.

Kto i w jaki sposób otrzymuje dotacje na projekty badawczo – rozwojowe? ZOBACZ

Kto i w jaki sposób otrzymuje dotacje na projekty inwestycyjne? ZOBACZ

Kto i w jaki sposób otrzymuje dotacje na poprawę efektywności energetycznej, termomodernizację i odnawialne źródła energii? ZOBACZ

REFERENCJE


„Kompleksowość usługi, jej profesjonalizm i szybka realizacja najbardziej pilnych zagadnień pozwala ocenić firmę ZAGA jako kompetentnego i rzetelnego doradcę z zakresu funduszy unijnych. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy…i rekomendujemy ją jako firmę profesjonalną, godną polecenia wszystkim zainteresowanym pozyskaniem funduszy unijnych.”

Władysław Maniecki – Prezes Zarządu VITROTERM Murów S.A.

„Współpraca okazała się bardzo harmonijna i satysfakcjonująca…doświadczenie i zadowolenia ze współpracy pozwalają nam z pełnym przekonaniem polecić usługi firmy ZAGA wszystkim tym, którzy cenią jakość, terminowość i profesjonalizm”

Tomasz Resler – Wiceprezes Zarządu ARAJ Sp. z o.o.„Nasz wniosek zajął drugie miejsce pod względem punktacji spośród wszystkim projektów, które uzyskały dofinansowanie…oprócz powyższego firma ZAGA zajęła się:

– nawiązaniem i prowadzeniem współpracy z jednostką naukowo badawczą…
– na podstawie sporządzonej przez firmę ZAGA dokumentacji nasza firma otrzymała kredyt bankowy…”

Jerzy Fila – właściciel Fila Sp.j.

„Nasza firma należy do szerokiego grona klientów firmy ZAGA Fundusze Europejskie, korzystając z kompleksowych usług w zakresie pozyskiwania funduszy i dotacji unijnych z programów przedakcesyjnych i programów strukturalnych…sposób współpracy, jak i zaangażowania zasługuje na słowa pełnego uznania…Biorąc pod uwagę całość naszej wieloletniej współpracy, kompleksowość usług, ich profesjonalizm i szybką realizację najbardziej pilnych zagadnień, możemy ocenić firmę ZAGA Fundusze Europejskie jako rzetelnego i kompetentnego doradcę z zakresu funduszy unijnych”

Maciej Juchkiewicz – Prezes Zarządu Atrium Sp. z .o.o.„…Z przyjemnością przekazujemy podziękowania oraz najwyższe wyrazy uznania dla firmy ZAGA s.c…która wykonała zlecone przez nas zadanie w sposób w pełni profesjonalny i na najwyższym poziomie…co pozwala nam z największą przyjemnością polecać każdemu usługi doradcze z zakresu funduszy i dotacji unijnych…”

Tadeusz Majdański – Prezes Zarządu Brzeskiego Stowarzyszenia Promocji Zdrowia


„Firma ZAGA…przygotowała studium wykonalności inwestycji…Poddziałanie 4.3 Odnawialne źródła energii…Współpraca okazała się bardzo owocna i w pełni satysfakcjonująca. Przez cały okres współpracy firma ZAGA dała się poznać jako sumienny wykonawca dbający o solidność i terminowość realizowanych prac, uwzględniając wszystkie uwagi zgłaszane w czasie przygotowania projektu, a tym samym w pełni sprostała naszym wysokim wymaganiom…”.

Krzysztof Wysdak – Wicestarosta Opolski

NewsletterZapisz się na nasz newsletter

... i zawsze bądź na bieżąco z aktualnościami!

Zapisując się na newsletter wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie podanego adresu e-mail w celach przesyłania informacji marketingowych przez firmę Zaga s.c.